Stavební podúseky lehkého opevnění vzor 37

Zařazeno do složky Lehké opevnění

 

I. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
A-1 Velvary Z. Lakomý, Praha XII
A-9 Vítov Ing. Vopršal, Rakovník
A-2 Slaný Ing. I. Fifka, Praha
A-3 Smečno Ing. Vopršal, Rakovník
A-4 Družec Ing. J. Dajbych, Kutná Hora
A-5 Chýňava K. Kadlec, Praha III
A-32 Rozdělov Ing. I. Fifka, Praha
B-6 Beroun Ing. J. Jelínek, Beroun
B-7 Budňany L. Syrový, Praha XVI
B-8 Mníšek L. Syrový, Praha XVI
B-29 Slapy Ing. J. Filip, Praha XIX
C-10 Roudnice nad Labem R. V. Svoboda, Praha XIX
C-11 Libochovice V. Hieke, Slaný
C-12 Louny V. Hieke, Slaný
C-13 Poslotoprty F. Hieke, Louny
C-14 Měcholupy F. Hieke, Louny
C-27 Lišany J. Jíra, Podbořany
D-15 Blšany J. Jíra, Podbořany
D-16 Kryry V. Kučera, Žatec
D-30 Stebno Ing. Dr. J.Brček, Plzeň
D-17 Tis u Blatna Ing. Dr. J. Genttner, Praha
D-31 Rabštejn nad Střelou A. Kurel, Plzeň
D-18 Manětín Dr. Ing. Švarc, Praha XII
D-34 Manětín V. Hieke, Slaný
D-19 Nové Městečko Dr. Ing. Švarc, Praha XII
D-20 Blažim A. Kurel, Plzeň
E-21 Čerňovice Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
E-22 Stříbro Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
E-23 Krtín V. Roučka, Staňkov
E-24 Holýšov V. Roučka, Staňkov
E-25 Merklín Karfík a Hvězda, Praha XVI
E-26 Klatovy Ing. Horák, Klatovy
E-35 Klatovy - jih B. Kasal, Jindřichův Hradec
E-28 Velhartice J. Bubla a spol., Horažďovice
H-40 Sušice Pičman a Morávek, Praha XVI
H-41 Vimperk Ing. Jelínek, Plzeň
H-42 Prachatice F. Fína, Plzeň
H-33 Prachatice Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
H-43 Staré Město pod Landštejnem B. Kasal, Jindřichův Hradec
K-50 Kadaň Hrůza a Rosenberg, Praha II
K-51 Chomutov Raynal a Balzar, Praha XIX
K-52 Most Raynal a Balzar, Praha XIX
K-53 Bílina Raynal a Balzar, Praha XIX
Zkušební Jince V. Hieke, Slaný
111 Mělník Z. Lakomý, Praha XII
112 Slaný V. Hieke, Slaný
114 Labe Z. Lakomý, Praha XII
116 Berounka V. Hieke, Slaný
118 Slapy Raynal a Balzar, Praha XIX
122 Moráň J.Jíra, Podbořany
124 Zvírotice J.Jíra, Podbořany
126 Kamýk Ing. Štěrba, Beroun
131 Těchníč R. V. Svoboda, Praha XIX
133 Žďákov Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
135 Zvíkov Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
137 Temešvár R. V. Svoboda, Praha XIX
139 Pašovice A. Kubíček, České Budějovice
144 Týn F. Hieke, Louny
146 Vitín Matyáš a Moučka, Č. Budějovice
148 Velechnín J. Smrž, Třeboň
159 Lubenec V. Kučera, Žatec
162 Stráž nad Nežárkou Ing. V. Pejša, Písek
162a Stráž nad Nežárkou Z. Lakomý, Praha XII
166 Jindřichův Hradec J. Filsak, Jindřichův Hradec
166a Jindřichův Hradec Ing. Špalek, Plzeň
168 Strmilov J. Pán, Jindřichův Hradec
171 Úterský potok F. Holzbechr, Plzeň
172 Stříbro K. Tomášek, Plzeň
173 Jivjany Ing. Dr. J. Brček, Plzeň
174 Holýšov Pičman a Morávek, Praha
175 Ježovy Hrubý a Brabec, Přeštice
176 Dolany K. Horák, Klatovy
178 Velhartice V. Šimáček, Plzeň
181 Římov Jenč,  Hladeček, Kroft, Plzeň
182 Ostrov u Českých Budějovic J. a F. Stašek, Trhové Sviny
183 Borovany A. Kurel, Plzeň
184 Staňkovský rybník Hrůza a Rosenberg, Praha
185 Číměř B. Kasal, Jindřichův Hradec
186 Staré Město pod Landštejnem V. Beran, Praha XIII
191 Lenora Jelínek a syn, Beroun
194 Stachy Ing. Nesnídal, Praha XII
194a Stachy A. Kopta, Horšovský Týn
195 Volary Jelínek a syn, Beroun
196 Jablonec (Knížecí stolec) Ing. Vopršal, Rakovník
197 Křenov J. Marek, Český Krumlov
199 Loučová Grabinger a Kotál, Sušice

 

II. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
A Mladkov Ing. Drahoš Vysoké Mýto
B Rokytnice F. Havlíček, Žamberk (Syrový, Pha)
C (C1) Jelenka Ing. Hányš, Rychnov nad Kněžnou
X (C2) Sedloňov Goldschmid a Hartman, Náchod
D1a Olešnice Capoušek, Hradec Králové
D1b Nový Hrádek Capoušek, Hradec Králové
D2 Borová Ing. Smetana, Česká Skalice
E1 Náchod - jih V. Kareš, Náchod
E2 Náchod - sever Goldschmid a Hartman, Náchod
E3 (F1) Zbečník Ing. Hányš, Rychnov nad Kněžnou
F2 Bohdašín Goldschmid a Hartman, Náchod
F2a Bohdašín Ing. Hányš, Rychnov nad Kněžnou
F3 Žaltman F. Machač, Hradec Králové
G1 Petříkovice J. Müller, Úpice (Edel, Č. Kostelec
G2 Zlatá Olešnice V. Alexa, Pardubice
G3 Babí V. Alexa, Pardubice
Z1 Rýchory J. Malina, Hořice v Podkrkonoší
Z2 Dolní Lysečiny Ženatý, Zunt a spol., Praha
Z3 Velká Úpa Ing. Drahoš, Vysoké Mýto
H1 Luční Hora Ing. Kříž, Praha
H2 Špindlerův Mlýn RTDr. Šťastný, Jičín
H3 Zlaté návrší Ing. Pažout, Praha II
H3a Kotel F. Fína, Plzeň
CH1 Čertův vrch Capoušek, Hradec Králové
CH2 Polubný Ing. Vosátka, Velké Hamry
CH3 Jizerka Ženatý, Zunt a spol., Praha
J1 Jizerské hory Ing. Dajbych, Kutná Hora
J2 Oldřichov v Hájích F. Krušina, Bílá Třemešná
K1 Mníšek Ing. Dajbych, Kutná Hora
K2 Chrastava Ing. Dajbych, Kutná Hora
K3 Dlouhá Hora Ing. Dajbych, Kutná Hora
L1 Jitrava K. Jarolímek, Dvůr Králové n/L
L2 Petrovice a.s. Silsta, Praha VII
L3 Heřmanice a.s. Silsta, Praha VII
M1 Mařenice Ing. Belada, Praha (Novák, Praha)
M2 Rousínov Ing. Belada, Praha (Novák, Praha)
N1 (N) Studený Ing. Ludera, Stará Boleslav
N2 (O1) Všemily Ing. Ludera, Stará Boleslav
O1 (O2) Hřensko Ing. Ludera, Stará Boleslav
O2 Děčín Ing. Zima, Praha XIX
O3 Ústí nad Labem Šulc a Jiroušek, Mnichovo Hradiště
O4 Bílina Šulc a Jiroušek, Mnichovo Hradiště
P1 Mlazice Raynal a Balzar, Praha
P2 Tupadly Karfík a Hvězda, Praha XVI
P3 Medonosy Ing. Ryšán, Kutná Hora
Q1 Vrchovany Karfík a Hvězda, Praha XVI
Q2 Jestřebí B. Král, Kolín
R1 Mimoň R. V. Svoboda, Praha XI
R2 Ralsko Ing. Dr. Urban, Praha XII
S1 Stráž pod Ralskem J. Oplt, Bakov nad Jizerou
S2 Žibřidice F. Šíma, Poděbrady

 

III. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
1 Slavonice Mandaus a Švajcr, Plzeň
2 Hrádek Ing. Schwarz, Brno
3 Jemnice Mandaus a Švajcr, Plzeň
4 Novosedly Ing. Štajgr, Olomouc
5 Vranov Ing. Smítal, Kroměříž
6 Mikulov Hrbata a Smékal, Prostějov
7/I Znojmo I Karfík a Hvězda, Praha XVI
7/II Znojmo II Karfík a Hvězda, Praha XVI
7/III Znojmo III Karfík a Hvězda, Praha XVI
8 Břeclav S. Neděla, Brno
9 Jemnice II Mandaus a Švajcr, Plzeň
10 Březí Hrbata a Smékal, Prostějov
15 Pohořelice Hrbata a Smékal, Prostějov
16 Moravský Krumlov V. Stavíček, Brno
17 Moravské Budějovice V. a A. Kuba, Brno
18 Telč Mandaus a Švajcr, Plzeň
19 Želetava Mandaus a Švajcr, Plzeň
25 Perná Hrbata a Smékal, Prostějov
Cvičný Vyškov Hrbata a Smékal, Prostějov

 

IV. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
I Smolkov Hublík a Šipka, Olomouc
II Komárov u Opavy Hublík a Šipka, Olomouc
III Jaktař Ing. Schmalz, Olomouc
IV Milostovice F. Střelec, Rychvald
V Sádek Rössler a Kudlík, Česká Třebová
V-3 Sádek, 3. sled Rössler a Kudlík, Česká Třebová
VI Horní Benešov Rössler a Kudlík, Česká Třebová
VI-3 Horní Benešov, 3. sled Rössler a Kudlík, Česká Třebová
VII Milotický vrch J. Komrska, Olomouc
VII-3 Milotický vrch, 3. sled J. Komrska, Olomouc
VIII Staré Město pod Sněžníkem Ing. Smetana, Česká Skalice
IX Branná Ing. Smetana, Česká Skalice
X Nové Heřmínovy J. Drahoš, Vysoké Mýto
X-3 Nové Hěřmínovy, 3. sled J. Drahoš, Vysoké Mýto
XI Bretnov (Široká Niva) F. Střelec, Rychvald
XIIa Karlovice Hublík a Šipka, Olomouc
XIIb Mnichov (Jelení vrch) J. Česal, Olomouc
XIII Sušina 1321m Rössler a Kudlík, Česká Třebová
XIV Domašov Ing. Schmalz, Olomouc
XV Červená Voda F. Šlampa, Brno
XVI Bohumín Ing. Kaulich, Moravská Ostrava
XVII Dětmarovice Ing. Kaulich, Moravská Ostrava
XVIII Karviná - Fryštát Hublík a Šipka, Olomouc
XIX Louky nad Ostravicí A. Feist, Moravská Ostrava
XX Český Těšín H. Svoboda, Brno
XXI Mnichov Hublík a Šipka, Olomouc
XXII Chlum 1116m Rössler a Kudlík, Česká Třebová
XXIII Orlík (Suchý vrch) Ing. Schmalz, Olomouc
XXIV Medvědí vrch 1216m (začleněn do úseku XXVII)
XXV Orlík 1204m (začleněn do úseku XXVII)
XXVI Srnčí vrch 1037m (začleněn do úseku XXVII)
XXVII Jestřábí vrch Ing. Schmalz, Olomouc
XXVIII Šumný 1073m J. Česal, Olomouc
XXIX Šerák 1351m J. Česal, Olomouc
XXX Černava 1104m (začleněn do úseku XXIX)
XXXI Třinec - západ F. Bouzek a spol., Vsetín
XXXII Třinec - východ  
XXXIII Jablunkov  
XXXIV Bouda 845m F. Šlampa, Brno
XXXV Dolní Lipka Č. Ruller, Brno
XXXVI Červený Potok Ing. Bouša, Moravská Ostrava

 

VI. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
RS-I Štrkovec Konstruktiva, a.s. Praha
RS-II Číž Konstruktiva, a.s. Praha
RS-III Hostice Konstruktiva, a.s. Praha
RS-IV Šafárikovo B. Mandys, Zvolen
R-I Plešivec Klímek a Kuba, Košice
R-II Rožňava Josef Šašinka, Poprad
R-III Jablonov Josef Šašinka, Poprad
K-I Haniska Fanta a Kutnohorský, Košice
K-II Čaňa Ing. Kolena a spol., Mukačevo
K-III Čečejovice Fanta a Kutnohorský, Košice
K-IV Ždaňa Ing. Kolena a spol., Mukačevo
K-V Slanská Huta Mandaus a Švajcr, Chust
K-VI Turna nad Bodvou Fanta a Kutnohorský, Košice
M-I Michalany Mandaus a Švajcr, Chust
M-II Kuzmice Mandaus a Švajcr, Chust
M-III Malá Trňa Ing. Kolena a spol., Mukačevo
M-IV Borša Mandaus a Švajcr, Chust
U-I Čop Mandaus a Švajcr, Chust
U-II Královský Chlmec Ing. Kolena a spol., Mukačevo
U-III Beregovo Mandaus a Švajcr, Chust

 

VII. sbor

Podúsek Název stavebního úseku Stavební firmy
I Želiezovce Slovensko-česká úč. staveb. spol.
II Šahy Ing. Hájek, Bratislava
III Balog nad Ipl´om A. Vorsa, Trenčianská Teplá
IV Želovce A. Vorsa, Trenčianská Teplá
V Bušince Ing. Dr. Fifka, Praha
VI Kalonda Hrbata a Smékal, Prostějov
VII Radzovce Hrbata a Smékal, Prostějov
VIII Bajtava Inžesta, Bratislava
IX Lontov Ing. Jelínek a synové, Beroun
X Sazdice M. Plačko, Bratislava
XI Horné Semerovce Čevela, Buzek a Hekr, Trenčín
XII Plášťovce Ing. Jelínek a synové, Beroun
XIII Hrušov A. Vorsa, Trenčianská Teplá
XIV Čebovce A. Vorsa, Trenčianská Teplá
XV Modrý Kameň (začleněn do úseků XIV a XVI)
XVI Dolné Strháre Ing. Dr. Fifka, Praha
XVII Vieska Ing. Dr. Fifka, Praha
XVIII Jelšoveč Úč. Spol. pro stavbu dálnic
XIX Lučenec Hrbata a Smékal, Prostějov
XX Filakovo Hrbata a Smékal, Prostějov
XXI Šíd Mandaus a Švajcr, Plzeň
XXII Zalaba Inžesta, Bratislava
XXIII Ipel´ský Sokolec František Pavlovský, Bratislava
XXIV Obid  
LI přechody řeky Moravy Ing. Frič, Bratislava
LII Děvín Ing. Frič, Bratislava
LIII Zohor Ing. Frič, Bratislava
LIV Jakubov

Štern a Blažko, Malacky

LV

Gajary

Ing. Schwarz, Brno

LVI

Moravský Svätý Ján

Ing. Schwarz, Brno

 

 

 Nejsou přiřazeny žádné štítky
Autor článku: Čermák Ladislav
Vytvořeno dne 27.6.2009 13:41:06  |  Aktualizováno dne 27.6.2009 13:41:06

Související odkazy:

Žádné související odkazy nebyly nalezeny

Komentáře a názory uživatelů

Žádné komentáře nebyly nalezeny. Můžete být první :-)
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé ( přihlásit se nyní )