FOTOarchiv dobových fotografií

 

Seznam osob, kteří byli ochotni poskytnout své fotografie pro projekt FOTOarchiv.

 

JménoPoslední fotografiePočet fotografií
Aksenov Josef07.10.20082
Balcar Josef18.04.200941
Bednár Vladimír06.11.20018
Beneš David10.10.200311
Beneš Jaroslav Ing.05.10.20003
Blažek Pavel24.05.20021
Bundeswehr museum Dresden22.05.20021
Čermák Ladislav04.01.2003159
Čtvrtečka Vladimír15.09.2003137
Durčák Josef03.02.20092
Fanny12.12.20064
Fortsborník01.01.20037
Francev Vladimír01.01.200330
Frančík Josef06.11.200111
Fuchs Jiří04.01.200336
Gregar Oldřich01.01.2003433
Halász František01.01.200319
Hamák Bedřich02.11.200871
Havelka Stanislav29.03.200921
Holubec Roman19.01.20069
Holzknecht Pavel17.09.2012202
Hrubeš Martin22.07.200835
internet16.04.201663
internet - www Vranov n.Dyjí26.02.20024
Janata Milan01.01.20032
Jirků Otakar22.01.201320
Kejzlar Miroslav RNDr.23.04.20063
KHV Brno27.11.2005109
Kniha Přepadení04.01.20039
Kolman Lukáš28.12.201420
Korbel Petr19.02.20071
Koreček Pavel22.02.20023
Kratochvíl Jiří22.01.20156
KVH Náchod01.01.2003310
Lakoda23.03.200926
Lakosil Jan Ing.02.01.20052
Lášek Cody Radan01.01.200337
Máslo Marek14.01.20106
Minář Pavel25.03.20052
Myslivec Pavel Bc.23.03.20101
neznámý03.12.20054
Nič Martin27.02.200767
Nízký Jan05.12.20002
Novák Jiří12.04.20068
Novák Jiří (publikace)01.01.2003100
Ondera Jiří01.01.20038
Poljak Josef04.01.200324
Ptáček Jan06.11.20072
Purchart Lubomír02.01.20053
Rajnyš Martin30.05.200618
Sikora Petr02.06.20024
Stehlík Eduard PhDr.01.01.2003137
Stieber Josef MUDr.15.09.20031
Svoboda Tomáš MUDr.08.08.2002257
Sýkora Tomáš23.03.20142
Šetina Tomáš Mgr.21.03.19992
Šimek Miloš18.12.20011
Škoda Jan Ing.18.04.2009490
Šrůtek David Mgr.09.11.20041
Trkovský Luboš20.01.2015181
Trojan Emil (publikace)04.01.2003134
Vaněček Jiří12.05.200999
Vaňourek Martin (Publikace)01.01.200324
Varyš Michal16.12.20094
Vašata Pavel06.05.20081
Vlasák Martin08.05.20071
Vondrovský Ivo05.10.200025
Zítka Jan01.01.200314