OBJEKT T-S 1a
ŽSV Náchod
Objekt
T-S 1a
Název
Kóta A
Typ
IPkPs
Odolonost
II
Provedení

Kubatura
1.262 m3
Stav objektu k 1.10.38
Osádka
29 mužů
Jednotka
1.r I./17.
Betonáž
6. - 10.12.1937
Zbraně (L)
Zbraně (P)
L1,M
Zbraně (N)
2
Granat.skluzy
2
Pancíř (L)
ZP-3
Pancíř (LS)
Pancíř (SP)
Pancíř (P)
ZN 3-4
Poznámky
čelně postřelován, znečištěn, bez příček,maskování
Dobový snímek objektu [klikni pro zvětšení]
Půdorys horního patra [klikni pro zvětšení]
Komentáře k objektu T-S 1a : Přidat nový komentář

6.12.2008  ::  poslal novotny

jsem rad ze jsou lidi kteri nezapominaji na nase dedy.kteri se chteli s hrdosti branit a mnohdy s placem museli odejit.ja a muj kamarad z horni radechovy mezi ne patrime a mame k temto mistum i citovi vztah.nasi dedove byli mezi temi kteri tyto objekty betonovali,a tak v cervenci v roce 2OO4 jsme si dali zadost do pardubic na vojenskou ubytovaci a stavebni spravu.na ts 1a a ts 1b¨ kde me zaregistrovali jako prvniho zajemce,stim ze se stimto majetkem prozatim nenaklada.a ze sami ozvou,a ted se dozvidam ze nekdo skoupil pod temito dvouma objekty pozemky ktery taky patri podle ubytovaci a stavebni spravy armade,a tak ze jsem dal zapsan jako zajemce ale jako uz druhorady.dobry ne? 773 19 29 48

28.4.2007  ::  poslal Hummel

Někdo vyčistil betonový práh mezi áčkem a béčkem. Dobrá práce!!!

28.9.2006  ::  poslal Bauer

ad 1) Majitelem většiny těchto objektů je prozatím Armáda ČR! ad 2) Jako majitel pozemku, na kterém tento konkrétní objekt stojí, jsem původně chtěl objekt zajistit sám, bohužel armáda mi toto neumožnila, proto jsem toto požadoval po vlastrníkovi objektu, neboť při případném úrazu (nedej bůh úmrtí) v objektu bych byl minimálně spoluzodpovědný spolu s vlastníkem objektu (kterým je dosud Armáda ČR)... ad 3) S rekonstrukcí objektu T-S-1a se samozřejmě do budoucna počítá, nicméně musíme vyčkat na vyřízení nezbytného "papírování" ze strany Armády ČR, které je nezbytným zlem pro převod objektů tohoto typu do osobního vlastnictví. Jakákoliv činnost směřující k rekonstrukci před vyřízením těchto formalit mi přijde jako holé bláznovství! Tolik reakce na příspěvek "pana" Hummela!

27.9.2006  ::  poslal Hummel

Objekt se rekonstrukce, asi nedočká poněvadž na jediný vchod, zvonovou šachtou je navařena mříž, vchod který byl zazděn, ale sem tam nějaká cihla chyběla je opraven a přezděn, takže do objektu se nikdo nedostane a ani majitel pokud nějaký je.

8.4.2006  ::  poslal T-S 1a

Pozemek je odkoupen a majitel jedná o převedení objektu do osobního vlastnictví.Takže se objekt dočká rekonstrukce.:)

7.8.2005  ::  poslal Wespe

Je škoda že tento objekt je tak hodně zničen skopci. Byl by výborný na rekonstrukci a je na pěkném místě.

20.9.2004  ::  poslal satap

Stav k 01.09.2004:zvony,strilny vytrzeny,zabetonovan vchod a strilny.Pristup levou zvonovou sachtou.Objekt standartne znecisten,tylove patro z casti zasypano suti.Objekt zdevastovan nemci a mam pocit,ze uspesne.

Fotoarchiv TO Databáze GPS Mapa   Vytisknout

Předchozí objektZpět na seznam TODalší objekt

  Přihlášen: anonymni uživatel

  Přihlásit se

Seznam objektů | Komentáře | Vytisknout 

© 2001-2009 Bunkry.cz