OBJEKT B-S 4
ŽSV Bratislava
Objekt
B-S 4
Název
Lány
Typ
IDkOs
Odolonost
II
Provedení

Kubatura
1.021 m3
Stav objektu k 1.10.38
Osádka
27 mužů
Jednotka
Betonáž
Zbraně (L)
L1,M
Zbraně (P)
M
Zbraně (N)
3
Granat.skluzy
Pancíř (L)
ZN 3-4
Pancíř (LS)
Pancíř (SP)
Pancíř (P)
ZN 3-3
Poznámky
L1 adaptována, nepoškozen, využíván ASR
Dobový snímek objektu [klikni pro zvětšení]

Výkres chybí

Komentáře k objektu B-S 4 : Přidat nový komentář

7.10.2008  ::  poslal Radek.M

Mě nezajímají vaše nádrže ,ale jen jsem upozornil na drzost ,že někdo něco ukrade a ješte se tím chlubí a pak ,když se nekdo dotáže ,tak neumí ani odpovědt a použije otřepanou frázi nehodlám vyjadřovat to je opravdu ubohé!Zatím co svůj příspěvek kde se doznal k tomu že ma kradeou věc rychle smaže .Vy sám nebo někdo z vašich kolegu na tu to nádřž upozornil a Vy se divíte ,že je o ní ted zájem??

7.10.2008  ::  poslal Jakub Amerling

A proč vás zajímá zrovna pouze naše nádrž, kdežto nádeže na ostatních objektech vás nezajímají? Vidím že se zde zase objevuje ono otřepané zloděj křičí chyťte zloděje. Více se již k tomu nehodlám vyjadřovat a házet špínu na jiné objekty jak to na svou obranu činí ostatní.

7.10.2008  ::  poslal Radek.M

Takže milý pane Amerling Váš přispěvek je velice srozumitelný ( když se raboval tento objekt byl kompletně vyrabován ) ,nicméně nádrže tam byly dlouhou dobu po té co byl zbaven od cenějšího vybaveni) ,když víte ,že nádře ve vašem objektu MO 24 "SIGNAL" pochazí z Bratislavy ,tak mě napadá pár otázek 1)když jste tento objekt nevykradl vy a ani nikdo z vašich kolegů, jak tedy vite ,že nadrže ,ktere mate nejsou zrovna z tohoto objektu? 2)Vy jste je od někoho koupili?A dotyčný vám řekl odkud pochazejí? 3)Víte ,že být si vědom ,že kupuji kradenou věc je tím naplněna skutková podstata trestného činu?

6.10.2008  ::  poslal Jakub Amerling

Omlouvám se za níže uvedený příspěvek je poněkud nesrozumitelný z důvodu mého rozhořčení po přečtení příspěvku Radka.M. Mylslel jsem tím to že byl objekt kompletně vyrabován dávno před vznikem našeho klubu a nikdo, opakuji nikdo z našeho klubu nemá s tím nic společného.

6.10.2008  ::  poslal Jakub Amerling

Tak pozor! Naše nádrž nepochází z tohoto objektu a když se raboval tento objekt byl kompletně vyrabován dávno před tím než vznikl náš klub! ( o tom ostatně značí i příspěvky níže) A jak jste správně uvedl, vlastníme nádrž, ale to neznamaná že jsme jí kradli!

6.10.2008  ::  poslal Radek.M

Na internetu se veřejně chlubí osádka MO 24 že vlastní nadrž z tohoto objektu.Je to velice smutné vyrabovat plně vybavené bunkry a pak se s tím vychvalovat!

10.4.2007  ::  poslal M.Blažek

V dubnu 2007 byl objekt volně přístupný, spodní patro je zaplaveno do výšky 40 cm.

19.10.2005  ::  poslal anonymous2

....a anonymous byl u toho,když to tak dobře ví...

14.8.2004  ::  poslal anonymous

VYKRADEN PŘÁTELI OPEVNENI Z ČECH

Fotoarchiv TO Databáze GPS Mapa   Vytisknout

Předchozí objektZpět na seznam TODalší objekt

  Přihlášen: anonymni uživatel

  Přihlásit se

Seznam objektů | Komentáře | Vytisknout 

© 2001-2009 Bunkry.cz